Zbiórka na kojec

0
1445
views

Kochani,
od dłuższego czasu prowadzimy zbiórkę na zakup kojca dla psów odebranych interwencyjnie. Idzie nam to niestety jak przysłowiowa 'krew z nosa’. Do tej pory udało się zebrać niewielką część potrzebnych pieniędzy.
Jesteśmy już po wstępnych rozmowach z firmą zajmującą się sprzedażą takich kojców: https://robstal.pl/oferta/kojce-dla-psow/ 
Koszt jednego mieści się w granicach 1500-1700zł. A bardzo chcielibyśmy zakupić dwa kojce.
Dzięki temu, będziemy mieć możliwość nieść pomoc znacznie większej ilości zwierząt niż do tej pory. Niestety nie stać nas na utrzymywanie kolejnych zwierząt w hotelikach. Nie mamy pieniędzy na utrzymanie obecnych. 
Zdajemy sobie sprawę, że łatwiej zbiera się środki na konkretne zwierzę w potrzebie, gdyby jednak spojrzeć na to z drugiej strony, zakup takiego kojca to szansa na lepsze jutro dla wielu skrzywdzonych czworonogów.
Już nie raz udowodniliście nam, że możemy na Was liczyć, że nie musimy mierzyć się sami z ogromem otaczającego nas cierpienia. Wierzymy że i tym razem uda nam się wspólnie pokonać jedyną barierę do lepszego życia wielu stworzeń, jaką są pieniądze. 
Każda złotówka będzie na wagę złota. Jeśli nie możesz nas wesprzeć, udostępnij. Może ktoś z Twoich znajomych będzie mógł pomóc 
86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP
OTOZ Animals w Tarnowie
Tytułem: Darowizna na kojec