Kolejne podwórko w potrzebie

0
2128
views

Gdy zbliżamy się do ogrodzenia, biegną poszczekując i merdając ogonkami. Trochę onieśmielone, ale ciekawe wchodzących osób. Ile ich jest ? – pytamy właściciela. Ten, robiąc kolisty ruch ręką, mówi – tyle. Naliczyliśmy 15 psiaków. Na pytanie o odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia, nie uzyskujemy odpowiedzi, a wyraz twarzy właściciela jednoznacznie wskazuje, że te podstawowe zabiegi nigdy nie były wykonywane. Chcemy, przy współpracy urzędu miasta i lekarza weterynarii „ogarnąć” to stadko. Na początek pomoc na miejscu w postaci karmy, dalej sterylizacja suk, ewentualne leczenie, wreszcie ograniczenie ilości psiaków, poprzez adopcje.
W stadzie jest bardzo wychudzona suczka. Nie powinna dłużej mieszkać na tym podwórku, choćby wychudzenie było spowodowane tylko nie wystarczającą ilością pożywienia przeznaczonego dla zwierząt. Czy ktoś podaruje dom tymczasowy suni? Pokryjemy koszty leczenia i utrzymania. A może ktoś zechce ją adoptować?
Kontakt: Renata tel. 605 784 399 (po godzinie 16)
Psy przebywają w gminie Radłów, powiat tarnowski, woj. małopolskie

Aktualizacja – najbardziej wychudzona sunia pojechała do domu tymczasowego; jest w trakcie diagnostyki. 

. Jest umówiona na badania w lecznicy. Dla niej pilnie potrzebujemy nowego, choćby tymczasowego domu. Nie powinna dłużej mieszkać na tym podwórku, choćby wychudzenie było spowodowane tylko nie wystarczającą ilością pożywienia przeznaczonego dla zwierząt. Czy ktoś podaruje dom tymczasowy suni? Pokryjemy koszty leczenia i utrzymania. A może ktoś zechce ją adoptować?
Kontakt: Renata tel. 605 784 399 (po godzinie 16)
Psy przebywają w gminie Radłów, powiat tarnowski, woj. małopolskie