Kontakt

Ogólnopolskie Towarzystwo
Ochrony Zwierząt Animals
Inspektorat  TARNÓW

Zgłoś przypadek złego traktowania zwierzęcia!

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon interwencyjny:

+48 604 203 337

w godzinach 16:00 - 21:00


Telefon interwencyjny służy do zgłaszania przypadków okrucieństwa wobec zwierząt oraz wszelkich przypadków łamania Ustawy o ochronie zwierząt


Znalazłeś zwierzę?

Na terenie Tarnowa

dzwoń pod numer 986 (Straż Miejska) lub pod numer 112 (Policja)

Poza miastem

dzwoń do odpowiedniego Urzędu Gminy lub pod numer 112 (Policja)


Pomóż nam pomagać!

Wesprzyj nasz inspektorat!

PKO BP
86 1020 4955 0000 7602 0155 9855
OTOZ Animals
ul. Świętojańska 41/16
81 - 391 Gdynia


 

...

Odwiedziło nas

380865
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Razem
1319
406
5190
371423
1725
14630
380865

Nasi partnerzy

 

 

Gustly

Gustly to duży psiak w typie wyżła mający 4 lata.

Gustly to radosny psiak który bywa spokojny jak i żywiołowy. Lubi się przytulać i nadstawiać pyszczek do głaskania.  Kocha spacery i ma bardzo dużo niekończącej się energii. Gdy poczuje silniejszy zapach może mocniej pociągnąć, lecz skorygowany czeka na człowieka lub dorównuje. Jest mądrym psiakiem i szybko się uczy więc jest to u niego do opanowania. Ze względu na jego nadmiar energii Gustly powinien mieć zapewniony ruch na ogrodzie bądź na spacerach. Jest czujnym i ciekawskim psem do tulenia i kochania. Toleruje obce osoby i psy.

Gustly przebywa w tarnowskim azylu przy ul. Cmentarnej.

Tosia w tarnowskim azylu

Tosia jest 2-3 letnią suczką średniej wielkości. 

Tosia jest ogromnym pieszczochem, mając obok człowieka skupia się tylko na nim i na tym żeby się przedostać przez koleżanki z boksu i dostać na kolana. Lubi spacery, buszowanie na nowych terenach. Będąc na wybiegu szaleje z innymi suczkami urządzając gonitwy. Tosia zawsze ma uśmiech na pyszczku, w boksie bywa spokojna dopóki nie ma kontaktu z człowiekiem, wtedy jest wielka radość i pokazuje że może być żywiołowa. Kocha zabawy i przytulasy, świetnie się sprawdzi jako psiak rodzinny. Toleruje obce osoby i psy. 

Tosia przebywa w tarnowskim azylu przy ul. Cmentarnej.

Fibi

Fibi jest malutką kruszynką mająca 1,5-2 latka. 

Fibi to radosny pieszczoch kochający ludzi. Będąc w boksie stara się przebić przez pozostałe psiaki żeby tylko zwrócić na siebie uwagę i wskoczyć komuś na kolana. Lubi mieć człowieka przy sobie i być dopieszczana, a wtedy sama rozdaje buziaki delikatnie popiskując. Lubi szaleć na spacerach nie patrząc czy to błoto, czy suchy teren. Gdy się troszke zmęczy, dorównuje przewodnikowi delikatnie podskakując i zachęcając do zabaw. Jest spokojna, ale bywa też żywiołowa, zwłaszcza jeśli osoba z nią przebywająca ma podobna energię. Toleruje obce osoby i psy.

Fibi przebywa w tarnowskim azylu przy ul. Cmentarnej.

Osiem szczeniaków

Do adopcji 8 kolejnych maluchów urodzonych niepotrzebnie... Są 3 pieski: dwa o umaszczeniu białym z czarnymi łatkami i z trzeci piesek czarno-brązowy oraz 5 suczek. Gdy dorosną będą niedużymi psami, wielkością poniżej kolan. Zostaną odpchlone. Za około 2 tygodnie powinny być na tyle samodzielne, żeby trafić do nowych domów.

Miejsce pobytu psów: Bobrowniki Małe (gmina Wierzchosławice)

Kontakt: Agnieszka tel. 695 877 807; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nie wydajemy psów na łańcuch!

Szczeniaki do adopcji-Wojnicz

Maluchy mają około 2 miesiące. Urodziły się niepotrzebnie. Teraz potrzebują nowych domów i odpowiedzialnych właścicieli. Będą małymi pieskami.


Miejsce pobytu psów: Wojnicz

Kontakt: Daniela tel. 883 458 190

Nie wydajemy psów na łańcuch!

 

Multimedia