Kontakt

Ogólnopolskie Towarzystwo
Ochrony Zwierząt Animals
Inspektorat  TARNÓW

Kontakt:
OTOZ Tarnów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
33-100 Tarnów
Telefon interwencyjny służy do zgłaszania przypadków okrucieństwa wobec zwierząt oraz wszelkich przypadków łamania Ustawy o ochronie zwierząt:

+48 604 203 337

w godzinach 16:00 - 21:00

...

Odwiedziło nas

302457
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Razem
193
539
1226
296878
15746
16662
302457

Nasi partnerzy

 

 

Dżana

Dżana- w typie owczarka długowłosego, ma5 lat. Wychowywana na wsi w domu z ogrodem, w związku, z czym może się nie nadawać do małego mieszkania. Sunia jest bardzo zadbana, akceptuje inne psy i koty. Dla ludzi przyjazna., jednak nie wiemy jak reaguje na dzieci. Nie jest wysterylizowana.

Miejsce przebywania: Borusowa k. Dąbrowy Tarnowskiej.

Kontakt: Danuta 534 282 282 

Pako

Pako- mieszaniec - pies 3 lata. Pierwszy rok życia spędził w bloku gdzie chował się z dziećmi. Wylądował u rodziny na wsi jak zaczął przeszkadzać sąsiadom [ szczekał]. Pako akceptuje inne psy i koty. Jest strasznym pieszczochem. Nie jest wykastrowany.
Czy ktoś podaruje mu dom?
Miejsce przebywania psa: Borusowa k. Dąbrowy Tarnowskiej.
Kontakt: Danuta tel. 534 282 282

Biszkoptowy Reksio

Reksio – piękny duży pies, ma około 6 lat. To pies wzbudzający respekt swoim wyglądem, ale to mylne wrażenie. Jeżeli znajdzie nowego opiekuna z pewnością potrzebne będzie trochę czasu, aby zaufał obcemu człowiekowi. Jak widać na zdjęciach dogaduje się z innymi pieskami. Obecnie Reksio dużą część swojego życia spędza zapięty na łańcuchu. Chcemy zmienić jego życie na lepsze! Najchętniej zamieszkałby w domu z dużym ogrodem, którego mógłby całymi dniami i nocami pilnować. Kto przygarnie Reksia i sprawi mu nową budę? Ta, którą ma ledwo się trzyma. Czy zdążymy przed zimą? Reksio został odpchlony i odrobaczony.

 

Miejsce pobytu psa: Borusowa k. Dąbrowy Tarnowskiej, woj. małopolskie

Kontakt: Danuta tel. 534 282 282; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Nie wydajemy psów na łańcuch!

Omar

Ma 9-miesięcy. Potrzebuje domu stałego lub chociaż tymczasowego bezpiecznego miejsca. Kochany misiek szuka nowego domu. Czeka na odpowiedzialnych ludzi. Schronienie, codziennie pełna miska i odrobina czułości. On w zamian odwdzięczy się ogromem miłości. Został zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Jest średnim pieskiem.

Pies przebywa w Łęgu Tarnowskim
Kontakt: Magda tel. 534 836 348; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cygan wciąż czeka na dom

Cygan to przemiły, 14 letni staruszek. Pełen wigoru i energii mimo swojego wieku. Bardzo ufny i towarzyski. Cyganowi przydałaby się kąpiel i porządne strzyżenie ale to załatwimy. Ważne żeby najpierw znaleźć mu dom. To dobry pies, warty przyjaźni i troski. Dajmy Cygankowi na ostatnie lata życia przyjazny dom, najlepiej z ogrodem. Cygan został odpchlony i odrobaczony.

Miejsce pobytu psa: Borusowa k. Dąbrowy Tarnowskiej, woj. małopolskie

Kontakt: Renata tel. 605 784 399; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Multimedia