Kontakt

Ogólnopolskie Towarzystwo
Ochrony Zwierząt Animals
Inspektorat  TARNÓW

Kontakt:
OTOZ Tarnów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
33-100 Tarnów
Telefon interwencyjny służy do zgłaszania przypadków okrucieństwa wobec zwierząt oraz wszelkich przypadków łamania Ustawy o ochronie zwierząt:

+48 604 203 337

w godzinach 16:00 - 21:00

...

Odwiedziło nas

248860
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Razem
14
300
2056
243429
314
18475
248860

Nasi partnerzy

 

 

Niuśka

Urocza, przymilna, łagodna - tak w skrócie można podsumować Niuśkę, pisnę idealną. To suńka praktycznie bezproblemowa. Niuśka ma ok. 5 lat, jest psiakiem średnim z szorstkowłosą sierścią. Już przy pierwszym kontakcie z wolontariuszami wykazywała żywe zainteresowanie zabraniem jej na spacer. Nie obawiała się kontaktu z człowiekiem, nie bała się pieszczot czy głaskania wręcz przeciwnie – lgnęła do rąk. Dodatkowo świetnie radzi sobie na smyczy, raz po raz odwraca się i sprawdza czy opiekun idzie za nią, a kiedy zachodził potrzeba to zwalnia i czeka by znów maszerować blisko. Niuśka będzie wymarzonym psem dla rodziny, wspaniałą towarzyszką spacerów. Początkiem czerwca towarzyszyła nam podczas imprezy plenerowej w Rynku, pomimo sytuacji stresującej była bardzo grzeczna, wszyscy (łącznie z dziećmi) mogli ją tulić i głaskać. 
Niuśka czeka na dom w dębickim przytulisku w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86. Po adopcji ma gwarantowany bezpłatny zabieg sterylizacji. Czeka na odpowiedzialnych ludzi.

Dwumiesięczny szczeniak

Maluch ma obecnie 2 miesiące. To piesek o bardzo białym ubarwieniu. Jest już samodzielny. Będzie mały psem gdy dorośnie.

Miejsce pobytu psa: Zakliczyn

Kontakt: Sandra 514 788 661; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Nie wydajemy psów na łańcuch!

Bezdomna ruda suczka

Ta ruda, gladkowłosa suczka jest bezdomna. Jest bardzo energiczna, radosna i przyjaznie nastawiona do ludzi. Nadaje się do domu z dziecmi. Jest niewielkim pieskiem. Ma około 4 lata. Zostala znaleziona przy gospodarstwie domowym ze szczeniakami. Maluchy już w nowych domach i teraz ona potrzebuje bezpiecznego miejsca.

Miejsce pobytu psa: Wojnicz

Kontakt: Daniela tel. 883 458 190: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Chomiś

Jest jednym z 9-ciu psów samotnej kobiety. Niewiele większy od yorka. Ma 5 lat. Całe jego życie to kilkumetrowy łańcuch. Chomiś szuka nowego, lepszego domu. Został odpchlony i odrobaczony.

Miejsce pobytu psa: Borusowa k. Dąbrowy Tarnowskiej, woj. małopolskie

Kontakt: Renata tel. 605 784 399; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Nie wydajemy psów na łańcuch!

Sonia-Wola Radłowska

Sonia opuściła dom, w którym nie miała co jeść. Czeka na odpowiedzialnych ludzi. Ma około 6 miesięcy. Drobna, wychudzona, powoli odzyskuje siły. Została odpchlona, wkrótce zostanie odrobaczona. Będzie małym pieskiem.

Miejsce pobytu psa: Wola Radłowska k. Tarnowa

Kontakt: Agnieszka tel. 725 542 390; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Nie wydajemy psów na łańcuch!

Multimedia